Když vás život kope do zadku..

Thursday, September 26, 2013

Od doby, co jsem zařadila karmu na žebříček svých hodnot, jakoby se život snažil jí zas sesadit, odstranit, zničit. Nevzdávám se a dál konám dobro a život se nevzdává a dál mi háže klacky pod nohy. Ne klacky ne, polena. Plive na mě a směje se, jak se tam v tom dříví tak pěkně bezmocně válim. A já se dál nedávám a s vírou dostat toho hajzla pod kontrolu konám větší a větší dobro. Nebo spíš nekonám, protože on (ono.. nebo kdo ví) mě prostě nenechá. Z odběru plasmy mě vykopli, protože nemám dost krvinek. Do registru dárců kostní dřeně mě nevzali, protože jsem v roce 1999 několik dnů nepřetržitě zvracela a umírala v horečkách s kapačkama v každý ruce. Nikdy se přesně nezjistilo, co mi bylo, ale teď po 14 letech je jasný, že se to stalo proto, abych nemohla konat dobro. Tak jo. Fajn. 


Popravdě, ke zlepšení světa se upínám proto, protože nic jinýho pro mě v těhle dnech nemá smysl. Karma je čůza, protože mi vůbec nepomáhá vypořádat se patrně s největším kopancem do zadku, kterej mi byl od porozchodový šílenosti uštědřen, a můj mozek zrádce, jelikož se sám za sebe rozhodl nevrátit se do stavu I don't care. Až tohle všechno skončí (jestli někdy vůbec?!), jediný zadostiučinění za tohle všechno plácání se v odpornostech budou prachy v nadutý peněžence, kterou mi vesmír sešle k nalezení. A než se to stane, budu zachraňovat Antarktidu a dál srát život dobrem, jako on sere mě těma polenama. 

Ve zkratce: prožívám teď zlou etapu svýho jinak nudnýho života a musím se s tím zkrátka nějak poprat. To znamená, že se mi nechce psát o štěňátkách a sluníčkách, ale chce se mi mít mizernou náladu a na všechno kašlat. Ale všechno (špatný) jednou končí, a až se to stane, budu mít milion v nalezený peněžence a všechno zas bude mít smysl.

Ví vůbec někdo o čem to sakra mluvím píšu? Jak se špatným obdobím bojujete vy?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zdroj obrázku: weheartit.com
& přetvořen mnou

8 COMMENTS

 1. ja viem, že je trápne povedať, všetko zlé je na niečo dobré, ale je to proste 100% pravda... tak držím palce.

  ReplyDelete
  Replies
  1. I já si to vždycky říkám, děkuji!

   Delete
 2. Ja s ťažkými obdobiami neviem bojovať, čakám na nejaký zázrak, čo mi zlepší deň a potom sa obzriem dozadu a nechápem, prečo som sa vlastne trápila. Ale konaním dobra sa nič nepokazí :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Někdy se vyplatí bojovat, jindy zase čekat na zázrak. Já tentokrát zkouším oboje a těším se na chvíli, kdy si budu na tohle období už jen matně vzpomínat.

   Delete
 3. to mě moc mrzí! :( a věřím že to musí být opravdu nepěkné období, ale nevzdávej se a snaž se dál dělat dobré věci a vůbec, obklopit se samými dobrými věcmi, co ti dělají radost a měj hodně aktivit. uvidíš že časem se přest to URČITĚ dostaneš!
  taky jsem se poslední 4 měsíce plácala v něčem naprosto odporném, ale silou vůle jsem to překonala a troufám si tvrdit, že je to už za mnou ... vydrž!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jsem ráda, že je kolem mě tolik silných lidí, co mi dodávají odvahu a motivaci, moc děkuji! ♥ Vím, že bude líp, jen už aby to bylo :)

   Delete
 4. Brzy bude dobře, tohle období je na houby, ale vždycky příjde čas plný úsměvů a štěstí:)!

  ReplyDelete

Zpátky do minulosti

Máš něco na srdci?

Name

Email *

Message *