Lady Gaga Fame parfume

Thursday, August 30, 2012

Zhruba před měsícem obletěla svět nahá fotografie Lady G., nafocená při příležitosti uvedení na trh prvního parfému této americké hvězdy s italskými kořeny. Dnes tuto fotografii od proslulého fotografa Stevena Kleina můžeme vídat v oficiální reklamě, která parfém celosvětově propaguje i na českých televizních stanicích.

“Pokud nemáte žádnou temnou stránku, nestanete se hvězdou.”

Samotný parfém není ani tak zvláštní svým jedinečným složením (rulík zlomocný, tygří orchidej, jasmín SAMBAC, med, meruňkový nektar, šafrán, kadidlo), jako spíš unikátní fluidní technologií, která byla speciálně vytvořena v pařížských laboratořích. Ta má za následek jedinečnou černou barvu tekutinu parfému, která se po rozprášení ve vzduchu stává téměř neviditelnou. Průhledný flakon, který se právě díky tmavé tekutině může zdát černým, ve svém designu zahrnuje prvky klasicismu a ostrých hran. Autorem tohoto nestandardního vzhledu je britský fotograf Nick Knight, který s Lady G. spolupracoval při natáčení klipu k písni Born this way (tak teď už vím, proč mi reklamní spot silné evokuje klip BTW).

Parfém je možné zakoupit v prodejnám Sephora nebo ve specializovaných eshopech, cena za 50 ml se pohybuje od 1 250 Kč.

4 COMMENTS

 1. Byl hned vedle mě volný pokoj. Proto tehdy ta nabídka na facebooku. A tak ho nakonec spolubydlící obsadili třetím chlapem :D:D

  ReplyDelete
 2. J'aime bien la video!Superbe!
  Angela Donava
  http://www.lookbooks.fr

  ReplyDelete
 3. Ten parfém voní úplně skvěle! :)

  ReplyDelete

Zpátky do minulosti

Máš něco na srdci?

Name

Email *

Message *